Profesionální webové stránky na míru

Tvoříme webové stránky rychle a zcela podle Vašich potřeb a požadavků – web na míru. Sledujeme dění v oblasti technologií a zajistíme Vám moderní internetové stránky, které zaujmou a udrží návštěvníky, budou účelové a zároveň estetické. Provedeme Vás postupem od začátku do konce tak, aby byl průběh bezproblémový. Pokud nevíte, co vše tvorba webových stránek obnáší, poradíme Vám a pomůžeme Vám zařídit služby jako nákup domény a webhosting.

Pokud požadujete jednoduchý web a jde Vám především o snadnou on-line vizitku nebo osobní internetové stránky, můžeme pro Vás na základě dohody pomocí šablony vytvořit webové stránky levně a rychle.

Pokud chcete zanechat dojem opravdových profesionálů, kteří mají unikátní webové stránky na míru, navrhneme Vám vlastní design na míru podle Vašich představ a cílového publika tak, aby webové stránky byly přívětivé pro návštěvníky.

Responzivní design je samozřejmostí, neboť stále více návštěvníků Internetu preferuje mobilní zařízení jako telefon či tablet. My se postaráme, aby se i na těchto přístrojích Váš web zobrazil správně. Vícejazyčné stránky pro nás nejsou problém a pokud navíc máte zájem o překlad, jsme ho pro Vás schopni dodat.

Jsme zběhlí v technologiích HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, AJAX, MySQL, HTTPS a dalších. Podle potřeb a stále proměnného trhu se učíme nové tak, abychom Vám mohli dodat moderní a kvalitní webové stránky. Máme zkušenosti s redakčními systémy, které v praxi znamenají, že i Vy můžete svůj web snadno měnit bez nutnosti kontaktovat správce stránek – webmastera.

Neváhejte se s námi domluvit na konzultaci, ať už osobně (pohybujeme se kolem města Trutnov) nebo on-line.

E-shop

Pokud poptáváte webové stránky pro internetový obchod, rádi pro Vás vytvoříme e-shop rychle a se všemi vlastnostmi, které jsou potřeba a které vyžadujete. Není problém zařídit:

  • jedinečný designový návrh na míru,
  • jednoduchá správa a přidávání zboží,
  • neomezený počet zboží v sortimentu,
  • propojení s platebními portály,
  • implementace srovnávačů cen (např. Heuréka),
  • zařízení spolupráce s přepravními společnostmi,
  • napojení na účetní systémy,
  • pokladní a evidenční systém, EET,
  • různé soutěže, akce …

Pokud máte jakékoliv další požadavky na svůj internetový obchod, nebude problém se s námi dohodnout na jejich splnění.

Tvorba e-shopu může být náročná záležitost, jak finančně, tak časově. Ať už chcete e-shop levně, nebo máte vyšší rozpočet, určitě najdeme společnou cestu. Sdělte nám svoji představu a my už vymyslíme, jak postupovat. Pomůžeme Vám i s právní stranou internetového podnikání.

SEO a SEM

SEO (Search Engine Optimization) značí snahu dostat Váš web ve vyhledávačích na vrchní příčky. Prakticky je potřeba optimalizovat webové stránky, ale i faktory mimo Vaši internetovou stránku. Cílem je zvýšit návštěvnost, popularitu, získat nové zákazníky a větší zisk.

Nabízíme Vám i dlouhodobou spolupráci, kde se můžeme zabývat analýzou statistik Vaší návštěvnosti. Řekneme Vám, co Vaše zákazníky láká především, proč je Váš web zajímá, nebo nezajímá, která klíčová slova pro Vás mají největší význam, jaké si stanovit cíle. Preferujeme Google Analytics, které můžeme implementovat na Vaše webové stránky a poté Vám vysvětlíme, jak tento nástroj používat.

SEM (Search Engine Marketing) je především placená reklama jako Google AdWords nebo Sklik. Řekneme Vám, co pro Vás má a co nemá smysl. Můžeme Vám zařídit reklamní kampaně a vysvětlíme Vám, jak tyto věci fungují.

V těchto oblastech Vám rádi poskytneme konzultace, ať už v rámci webu, který pro Vás vytvoříme, či na Vašich současných stránkách. SEO může být složitá záležitost, nebojte se nás kontaktovat, rádi Vám poskytneme cenné rady. Pokud od nás budete chtít nové webové stránky, základní SEO je samozřejmou součástí.

Správa stránek

Ať už se jedná o stránky, které jsme tvořili my, nebo někdo jiný, rádi budeme Vaše stránky spravovat.

V případě redakčního systému je třeba mít aktuální jádro a různé pluginy především kvůli zachování bezpečnosti stránek. Stejně tak pro Vás můžeme udržovat na webových stránkách aktuální obsah, kontrolovat statistiky webu jako návštěvnost a dále je analyzovat. Aktuálnost stránek je velmi provázaná s SEO, rádi Vám vše osobně vysvětlíme.

Tvorba loga a jiné grafické práce

Pokud v rámci nových webových stránek nebo redesignu potřebujete nové logo na míru, jsme schopni Vám ho navrhnout. Pokud máte hrubou představu nebo firemní barvy, sdělte nám je a my se toho budeme držet. Pokud nemáte žádné požadavky, vytvoříme pro Vás logo podle naší představy a Vy nám řeknete, jestli vyhovuje Vašim představám.

Potřebujete-li např. grafický návrh reklamy či vizitky, poradíme Vám a poskytneme Vám služby i v tomto ohledu.