Kdo jsme?

Jsme tým nadšenců do tvorby webových stránek a souvisejících záležitostí – správa stránek, webdesign, návrhy loga, SEO, marketing apod. Sídlíme v krajině Podkrkonoší, ve městě Trutnov (Královéhradecký kraj). Máme svoji práci rádi, proto jsme si založili společnost a rozhodli se této činnosti věnovat profesionálně.

Co děláme?

Máme přes 6 let zkušeností a praxe a dáváme si velký pozor, abychom sledovali vývoj v oblasti Internetu. Užíváme tak nejmodernější technologie, ale pouze ty, které považujeme za spolehlivé a perspektivní. Trendy sledujeme i v marketingu, abychom mohli zajistit úspěch a ziskovost Vašich webovek.

HTML5, CSS3, PHP, JavaScript, AJAX, MySQL a další související technologie jsou pro nás samozřejmostí, podle potřeb se učíme s novými. Umíme pracovat i s redakčními systémy jako WordPress a různými frameworky pro e-shopy. Navrhujeme i vlastní design pro Vaše internetové stránky včetně loga tak, aby Vaše webovky byly uživatelsky přivětivé a atraktivní pro vyhledávače a měli tak vysokou návštěvnost.

Věříme v oboustrannou spokojenost, rádi se s Vámi sejdeme – ať už naživo nebo online – a společně se domluvíme. Neváhejte nás nezávazně kontaktovat.

Espada Webdesign s.r.o., Trutnov